До Дня Святого Миколая

2016-12-15

Грудень - щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця.

Святий Миколай жив багато століть тому і прославився своєю добротою і щедрістю до дітей. Його вважають помічником усім, хто потрапив в біду. Святий допомагав утопаючим, визволяв полонених, рятував від смертної кари невинних, зцілював хворих, повертаючи зір, мову.

/Files/images/masovka/svmikolaya2016/DSCN0557.JPG

Нині він швидко приходить до тих, хто його кличе, допомагаючи і охороняючи. Чудес його не злічити!

Цим заходом ми хотіли ознайомити учнів з народними звичаями, виховати шанобливе ставлення до традицій рідного краю, почуття любові у родині, милосердя до кожного, пошани до близьких, щирості і турботі.

/Files/images/masovka/svmikolaya2016/DSCN0574.JPG

Крім історичного екскурсу була проведена весела вікторина. Діти залюбки відповідали на питання по темі. Перегляд дитячого мультфільму про Святого Миколая та коротких відео про святкування цього свята у нас і в інших країнах світу, прослуховування музики та народних пісень — все це зробило захід цікавим, жвавим, веселим, емоційним.

/Files/images/masovka/svmikolaya2016/Безымянный.jpgІ як подарунки від Святого Миколая, діти отримали із чарівного чобітка солодощі.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi