виставка-реквієм "Сотня нескорених героїв"

2017-02-14

14 лютого 2017 року з нагоди третіх роковин розстрілу Героїв Небесної Сотні у бібліотеці в пам’ять про загиблих за майбутнє України, представлена виставка-реквієм «Сотня нескорених героїв». Запрошуємо всіх небайдужих завітати до нашої бібліотеки і переглянути виставку «Герої Небесної Сотні», які віддали своє життя за нашу незалежну європейську Україну..

/Files/images/novini/lyut17/DSCN0652.JPG

18 лютого відбувся відеоперегляд документального фільму Дем’яна Колодія «Воля або смерть». Фільм важкий, болісний, правдивий... Він нагадав глядачам наше минуле майже дворічної давнини й заставив пережити ще раз ті незабутні для кожного українця події, коли розпочався Майдан, який став відліком боротьби українського народу за волю, проти свавілля влади. Перегляд фільму не залишив нікого байдужим.

/Files/images/novini/lyut17/DSCN0655.JPG

/Files/images/novini/lyut17/DSCN0658.JPG