Презентація книжкової виставки “Книги знають УСЕ”

2019-03-22

Вже традиційно в кінці березня наша бібліотека долучається до проведення Всеукраїнського тижня юнацької книги. От і сьогодні для учнів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. В.Чорновола відбулась презентація книжкової виставки “Книги знають УСЕ”, організована бібліотекарем Жук Т.В., куди була запрошена і відома письменниця - казкарка, поетеса Ганна Григорович.

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/ghuk1.jpg


На заході учні ознайомились з енциклопедіями, словниками, довідниками, серіями книг для юнацтва, книжковими новинками нашої бібліотеки. Ведуча запросила учнів переглянути довідкову літературу та книги для дозвілля. Емоційності зустрічі додала пані Ганна Григорович. Школярі із задоволенням слухали її щиру розповідь про казкову повість “Чарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика й Насті”.

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/ghuk2.jpg

Тема взаємин суспільства і особливих людей сьогодні набула актуальності. Саме про це і була мова. Сподіваємось, що книги в майбутньому стануть порадниками, учителями і мовчазними друзями тих, хто долучився до цікавої мандрівки бібліотечними лабіринтами.

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/ghuk3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi