Подорож - вікторина "Сила і мужність, добро і любов - це сини твої України"

2019-10-18

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України в бібліотеці було проведено цикл масових заходів, на які були запрошені учні ЗОШ №2, учні середньої спеціалізованої школи №18 ім. В. Чорновола. Бібліотека провела подорож - вікторину "Сила і мужність, добро і любов - це сини твої України".

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/Podorogh1.jpg

Організована книжково - ілюстративна виставка "Де козак, там і слава!". Гість бібліотеки, Нестеренко Валентина Іванівна, член Національної спілки краєзнавців України, своєю емоційною розповіддю запросила учнів в подорож "Від Хортиці до Чигиринщини, Трахтемирова, Черкас".

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/Podorogh2.jpg

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/Podorogh3.jpg

В кінці розповіді Валентина Іванівна наголосила про незламну волю козаків, їхню винахідливість, мужність, дружбу.

Захід пройшов цікаво, жваво в інтерактивній формі в дусі патріотизму.

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/Podorogh4.jpg

/Files/images/novini/nov2019/feysbuk/Podorogh5.jpg